GSB Yurtları ve Gençlik Merkezleri eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 29 Eylül - 5 Ekim 2022 tarihleri arasında alınacaktır.
BAŞVURU BRANŞLARI İÇİN TIKLAYIN
BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN
Önemli:
- Sadece ekte belirtilen branşlara başvuru alınacaktır.
- Yıl içerisinde yapılan başvurular geçerliliğini korumaktadır. Tekrar başvuru yapılmasına gerek yoktur.
- Başvuru formunda istenilen belgelerin;
- EYS Başvuru formunun eksiksiz doldurulması,
- Fotoğrafın (jpeg) formatında hazırlanması
- Diğer istenilen belgelerin ayrı ayrı (pdf) formatında isimlendirilerek taşınabilir bellek ile getirilmesi ve asıllarının da elden teslim edilmesi gerekmektedir.
-Sözleşmeli olarak çalışanların başvuruları alınmayacaktır. Konu ile ilgili değerlendirme çalışmaları devam etmektedir.
- Başvuruların 29 Eylül - 5 Ekim 2022 tarihleri arasında Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ( Kıbrıs Caddesi No: 4 Kurtuluş / Çankaya ) şahsen yapılması gerekmektedir.