TBMM 23 NİSAN KUPASI HEYECANI BAŞLIYOR

  Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği 23 Nisan günü "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" olarak başta Türkiye Büyük Millet Meclisi olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.

  Haberi Oku

  KAMU FUTBOL TURNUVASI STATÜSÜ YAYINLANDI

  2024 Yılı Kamu Futbol Turnuvası statüsü yayınlandı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLERLE DEMOKRASİ BULUŞMASI

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri birimince hazırlanan Gençliğe Dair Demokrasi ve Siyasal Katılım Programı Dr. Mehmet Selim BAĞLI’nın katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ LİGİ SONA ERDİ

  Gençlik Merkezleri Ligi “Gençlig” il müsabakaları sona erdi. Dört branşta gençlik merkezi üyelerinin katılımı ile gerçekleşen müsabakalar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  SPORA İLK ADIMI "GSB SPOR OKULLARI" İLE ATIYORUZ

  Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları 3-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz tüm ilçelerimizde Ücretsiz olarak devam ediyor.

  Haberi Oku

  BOWLING TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  Bowling Türkiye Şampiyonası tamamlandı. Okul Sporları Bowling Gençler Türkiye Şampiyonası ilimizin ev sahipliğinde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  KYGM 8. TEMATİK KIŞ KAMPLARI SONA ERDİ

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 8. Tematik Kış Kampları Diplomat Akademi Kampı 29 Ocak-2 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılan programlar ve etkinliklerle sona erdi.

  Haberi Oku

  SPORTİF YETENEK TARAMASI PROGRAMI BAŞLIYOR

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması Ve Spora Yönlendirme ProgramıBaşlıyor.

  Haberi Oku

  “KAPILAR KAPANMASIN” PROJE FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

  “Kapılar Kapanmasın” projesi kapsamında Ceza İnfaz Kurumu tutuklu ve hükümlülerine spor malzemesi desteği devam ediyor.

  Haberi Oku

  88. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU TAMAMLANDI

  88. Büyük Atatürk Koşusu'nu kadınlarda Nursema ÇETO erkeklerde ise Bahattin GÜVEN kazandı.

  Haberi Oku

  FUTBOL İÇİN İŞ BİRLİĞİ…

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu arasında imzalanan protokol dahilinde hayata geçirilen Futbol Gelişim Projesi kapsamında Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve beraberindeki TFF Heyeti İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  OKULLARARASI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU

  Okullararası Kayak İl Birinciliği Duyurusu...

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ ve ATLETİZM YARIŞLARI TAMAMLANDI

  10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Atletizm Yarışları Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkında gerçekleşti.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KAMU SPOR OYUNLARI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen Kamu Spor Oyunları Türkiye Finalleri 2-5 Kasım 2023 tariheri arasında yapılan müsabakalarla sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER