SOKAKLAR BİZİM 3 X 3 BASKETBOL GENÇLİK KUPASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ülke genelinde “10 Bin Pota“ projesi kapsamında başlatılan ve bu yıl 4. sü düzenlenen Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Gençlik Kupası sona erdi.

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM 5 X 5 FUTBOL GENÇLİK KUPASI SONA ERDİ

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Altındağ Örnek Stadında gerçekleştirilen “Sokaklar Bizim 5x5 Futbol Turnuvası” sona erdi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BİLARDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Okul Sporları Bilardo Türkiye Şampiyonası Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde gerçekleşen müsabakalarla sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

  15-21 Mayıs 2024 tarihleri arasında kutlanacak olan Gençlik Haftası Ulus Meydanında Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı.

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM 5 X 5 FUTBOL GENÇLİK KUPASI BAŞLIYOR

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs 2024 - 08 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Sokaklar Bizim 5x5 Futbol Turnuvası” başlıyor.

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM 3 X 3 BASKETBOL GENÇLİK KUPASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tarafından ülke genelinde “10 Bin Pota“ projesi kapsamında başlatılan ve bu yıl 4. sü düzenlenecek Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Gençlik Turnuvası başlıyor.

  Haberi Oku

  ÇOCUKLAR ATLETİZM ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

  Dünya Atletizm Günü kapsamında gerçekleştirilen Atletizm Çocuk Şenliği Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) gerçekleşen spor etkinlikleri ile sona erdi.

  Haberi Oku

  FİKSTÜR YAYINLANDI... HEYECAN BAŞLIYOR...

  2024 Yılı Kamu Futbol Turnuvası fikstürü yayınlandı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

  2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLERLE DEMOKRASİ BULUŞMASI

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri birimince hazırlanan Gençliğe Dair Demokrasi ve Siyasal Katılım Programı Dr. Mehmet Selim BAĞLI’nın katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ LİGİ SONA ERDİ

  Gençlik Merkezleri Ligi “Gençlig” il müsabakaları sona erdi. Dört branşta gençlik merkezi üyelerinin katılımı ile gerçekleşen müsabakalar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  SPORA İLK ADIMI "GSB SPOR OKULLARI" İLE ATIYORUZ

  Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları 3-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz tüm ilçelerimizde Ücretsiz olarak devam ediyor.

  Haberi Oku

  BOWLING TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  Bowling Türkiye Şampiyonası tamamlandı. Okul Sporları Bowling Gençler Türkiye Şampiyonası ilimizin ev sahipliğinde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  KYGM 8. TEMATİK KIŞ KAMPLARI SONA ERDİ

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 8. Tematik Kış Kampları Diplomat Akademi Kampı 29 Ocak-2 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılan programlar ve etkinliklerle sona erdi.

  Haberi Oku

  SPORTİF YETENEK TARAMASI PROGRAMI BAŞLIYOR

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması Ve Spora Yönlendirme ProgramıBaşlıyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER