GÖLBAŞI CUMHURİYET KUPASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Gölbaşı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası düzenledi.

1 KASIM 2018 / GÖKHAN ÇAKAR
HABERİNFOTOĞRAFLARI

       Gölbaşı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında  Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası düzenledi.
Turnuva Yıldız ve Genç Erkeklerden toplam 16 takım 240 sporcu katılımı ile gerçekleşti.. Turnuva sonunda  dereceye giren takımlara ödülleri Gölbaşı Kaymakamı Tülay BAYDAR BİLGİHAN , Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY ve Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman YALÇIN  tarafından verldi.
Süleyman SOYDEMİR yaptığı açıklamada" 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile gerçekleştirdiğimiz turnuvada dereceye giren takımları tebrik ederken, turnuvanın yapılmasında desteklerini esirgemeyen Gölbaşı Kaymakamımız Sayın Tülay BAYDAR BİLGİHAN’a ,  Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Fatih DURUAY’a , Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Gürhan YILDIZ’a  ve turnuvada emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenlerine teşekkür ederim.” dedi.

Dereceye Giren Okullar ;

Yıldız Erkekler

1.Nesibe Aydın Okulları

2.İnönü Ortaokulu

3.Adem Bilhan Uysal Ortaokulu

Genç Erkekler

1.Necip Fazıl Kısakürek A.L.

2.Gölbaşı M.T.A.L

3.Erdem Beyazıt A.L