HABERARŞİVİ
 • 19

  EYLÜL

  GÜRHAN YILDIZ’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

  İl Müdürü Gürhan Yıldız yayimladığı mesajında" 13 Eylül 1921 ‘de Sakarya Meydan Muharebesinin kazanılmasının ardından 19 Eylül 1921 tarihinde, TBMM tarafından Mustafa Kemal ATATÜRK' e “Mareşal” rütbesi ile “Gazilik” unvanı verilmiştir. Milletçe gazilerimize verilen değerin ifadesi olarak bu önemli gün Gaziler Günü olarak kutlanmaktadır.

 • 18

  EYLÜL

  GÜRHAN YILDIZ'IN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ 2017-2018 Yılı Eğitim –Öğretim yılının başlaması dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 13

  EYLÜL

  Buz Hokeyi Milli Takımı Belpa'da Kampa Girdi

  Buz Hokeyi Kadın Milli Takımı, 2018 yılının mart ayında İspanya'da organize edilecek olan Dünya Şampiyonası hazırlıklarına, Ankara'da BELPA Buz Pateni Sarayında başladı

 • 12

  EYLÜL

  ANALİG Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı Spor Şube Müdürü Gürsel UZUNCA başkanlığında İl Temsilcileri ve branş Antrenörlerinin katılımı ile İl Müdürlüğü Eğitim ve Seminer Toplantı Salonunda gerçekleşti.

 • 11

  EYLÜL

  Gürhan Yıldız Şampiyon Judocuları Kabul Etti

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ, 9 - 10 Eylül 2017 Tarihlerinde Makedonya’da gerçekleşen Büyükler Balkan Judo Şampiyonasında 57 kiloda Balkan Şampiyonluğunu olan Buket MERCAN’ ı aynı şampiyonada 3.luğu elde eden Çağrı GÜZELSOY’ u, Antrenör Yasin DOĞAN’ ı ve Şube Müdürü Harun Reşit GÜZELİMDAĞ’ın eşliğinde makamında kabul etti.

 • 24

  AĞUSTOS

  ŞAMPİYONA BÜYÜK KARŞILAMA

  Fransa'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda altın madalya kazanan Rıza KAYAALP ile 66 kiloda bronz madalyanın sahibi olan Atakan YÜKSEL.

 • 4

  AĞUSTOS

  PARA TEAKWONDO ŞAMPİYONASI ANKARA'DA

  Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç.Dr.Metin ŞAHİN, Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ ile Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası açılışında bir araya geldi.

 • 2

  AĞUSTOS

  YAZ OKULLARINDA SERTİFİKA HEYECANI

  Gençlik ve Spor Bakanlığının projesi olan ve Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2017 Ücretsiz Yaz Spor Okulları ve Engelliler İl Spor Merkezlerine yoğun ilgi devam ediyor.

 • 2

  AĞUSTOS

  2017-2018 KULÜP KATILIM BELGELERİ

  2017-2018 KULÜP KATILIM BELGELERİ

 • 31

  TEMMUZ

  BİR MADALYADA TENİS'DEN

  Samsun'da yapılan "23. Yaz İşitme Engelliler olimpiyatlarında" (Deaflympics)tenis milli takımımız çift kadınlar kategorisinde 3.olarak bronz madalya kazandılar.

 • 27

  TEMMUZ

  MUHAMMED ÇAKIR'DAN GÜMÜŞ MADALYA

  Samsun’da yapılan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda milli sporcu Muhammed Çakır, çekiç atma final müsabakasında 2. olarak gümüş madalya kazandı.

 • 26

  TEMMUZ

  GÖLBAŞI GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜLLÜLERİNDEN MEŞALE YÜRÜYÜŞÜ

  Gölbaşı Gençlik Merkezi Gönüllüleri Gölbaşı Belediyesi tarafından dağıtılan meşaleler ile Özel Harekat Daire Başkanlığına Meşale yürüyüşü yapıldı. Yürüyüşün ardından Şehit ve Gazi Yakınları ziyaret edildi. Gönüllülerimiz daha sonra T.B.M.M , Beştepe Külliyesi ve Millet Camisindeki sabah namazı programına katıldı.

 • 20

  TEMMUZ

  ŞAMPİYON DEVLET TİYATROLARI

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü tarafından 2012 yılından bu yana organize edilen ve bu yıl 7. si düzenlenen Kamu Futbol Turnuvası final müsabakaları ile sona erdi.

 • 18

  TEMMUZ

  YAZ SPOR OKULLARINA BÜYÜK İLGİ

  2016 - 2017 Yaz spor okulları bu yılda olduğu gibi tüm hızıyla devam ediyor. 12000' ı askın öğrencinin kayıt yaptırdığı yaz spor okullarında antrenmanlarımız il müdürlüğümüz bünyesindeki antrenörlerimiz tarafından büyük bir ilgiyle devam ettiriliyor.

 • 14

  TEMMUZ

  ETİMESGUT İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNDE 15 TEMMUZ HAFTASI ANMA PROGRAMI

  ETİMESGUT İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNDE 15 TEMMUZ HAFTASI ANMA PROGRAMI