AKYURT'TA AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

  Akyurt’ta Amatör Spor Haftası etkinlikleri yapılan açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI VE ADALET BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ceza infaz kurumundaki 12-21 yaş arasındaki genç tutuklu, hükümlü ve yükümlülerin sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerden yararlandırarak toplum hayatında yerlerini almalarında katkı sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  ANKARA’DA SPOR SEFERBERLİĞİ

  Ankara’da 7’den 77’ye tüm halkı spora yönlendirmek amacıyla çalışmalar başlatıldı.

  Haberi Oku

  ANKARA "SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönüllülük kulübü çerçevesinde Çevre Temizliği ve Bağımlılıkla Mücadele temalarıyla 81 İlde eş zamanlı gerçekleştirilen “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” etkinliği Sincan Lale Meydanında Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımları ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun her yıl ortaklaşa düzenlediği ve geleneksel hale gelen Amatör Spor Haftası etkinlikleri başladı

  Haberi Oku

  ÇINARLAR GENÇLERLE BULUŞTU

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Çankaya ve Sincan Gençlik Merkezi nesilleri bir araya getirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇLERLE “TÜRKÇENİN SIRLARI” ÜZERİNE SOHBET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türk Dil Bayramı vesilesiyle Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezlerinde “Kitap Okuma Halkaları” faaliyetlerine katılan gençleri makam odasında kabul etti.

  Haberi Oku

  ANKARA BERABER YÜRÜYELİM ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Beraber Yürüyelim' etkinliği Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  3' TEN 93' E BERABER YÜRÜYELİM

  2002 yılında ilan edilen ve o yıldan itibaren her yıl Avrupa’nın tüm ülkelerinde düzenli olarak kutlanan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ bu yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanacaktır.

  Haberi Oku

  GENÇLER DUATEPE’DE BULUŞTU

  Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ nun destekleriyle Pursaklar Gençlik Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen ‘’Gençler Duatepe’ de Buluşuyor’’ projesi, 13 Eylül 2019 tarihinde 11 Gençlik Merkezimize üye 500 gencin katılımı ile Polatlı Duatepe’de gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ETİMESGUT'TA 6 OKUL SPOR KULÜBÜ KURULDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile hayata geçirilen Okul Spor Kulüpleri projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde Etimesgut ilçesinde 6 “Okul Spor Kulüpleri’’ kurulmuştur.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZDA KAYITLAR BAŞLADI

  2019-2020 eğitim öğretim yılında hizmet verecek olan yurtlarımızda kayıtlar başladı.

  Haberi Oku

  "CAMİDEN SAHAYA" FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ.

  Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Akyurt Belediye Başkanlığı ve Akyurt İlçe Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen Camiden Sahaya Futbol Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  2019-2020 SEZONU KULÜP KATILIM BAŞVURULARI BAŞLADI

  2019-2020 Sezonu Voleybol - Basketbol - Hentbol branşlarında katılım başvuruları başlamıştır. Başvuru belgeleri ekte sunulmuştur. Belgeler 02 Eylül 2019 mesai bitimine kadar İl Müdürlüğümüze yazılı olarak ( kulüp mühürlü ve imzalı ) teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku

  TRİATLON'DA BÜYÜK BAŞARI

  Triatlon Federasyonumuz 2019 yılı Türkiye Triatlon Şampiyonası 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde Eğirdir/Isparta’da gerçekleştirilen “Eğirdir Triatlonu” ile tamamlandı. İlimiz sporcuları altı 1’incilik, dört 2’ncilik, iki 3’üncülük madalyası ile Türkiye Şampiyonası kürsülerinde yer alarak büyük bir başarıya imza attılar.

  Haberi Oku

  EROL CAN YARAŞ AVRUPA 4. SÜ

  TSK Spor Gücü Triatlon Takımı sporcusu Erol Can YARAŞ Romanya'nın Târgu Mureş şehrinde 23 Haziran - 07 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen "2019 Târgu Mureş ETU Multispor Avrupa Şampiyonası"nda Duatlon ve Triatlon yarışmalarına katılarak iki yarışta da 4'üncülük elde etmiştir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER