HABERARŞİVİ
 • 14

  HAZİRAN

  AMATÖR SPOR KULÜPLERİMİZE 407 BİN TL NAKDİ YARDIM

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Amatör Spor Kulüplerine Yapılan Spor Malzemesi ve Nakdi Yardım Töreni Ankara Spor Yazarları Derneği Konferans salonunda yapıldı.

 • 13

  HAZİRAN

  2017-2018 ETİMESGUT OKUL SPORLARI KUPA TÖRENİ

  2017 – 2018 ETİMESGUT OKUL SPORLARI KUPA TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA YAPILDI.

 • 11

  HAZİRAN

  Yenimahalle Okul Sporları Madalya Töreni Gerçekleşti

  Yenimahalle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen 2017-2018 sezonu Okul sporlarına bu yıl toplamda 11 bine yakın sporcu öğrenci katıldı.

 • 8

  HAZİRAN

  ETİMESGUT'DA OKUL SPORLARI MADALYA TÖRENİ

  2017-2018 sezonu Okul Sporları madalya töreni Masa Tenisi, Badminton ve Puanlı Atletizm branşında İlçe Kaymakamı Fuat GÜREL, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hamza GÜNEŞ ve İlçe Milli Eğit. Müdür V. Şerifhanım USTA’nın katılımıyla Ufuk Arslan Anadolu Lisesi Spor salonunda düzenlendi.

 • 4

  HAZİRAN

  SPORTİF YETENEK TARAMASI DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa yapılan Türkiye Sportif Yetenek taraması ve Spora yönlendirme projesi 2 Mayıs – 8 Haziran 2018 tarihleri arasında Ankara’da 5 İlçede gerçekleşti.

 • 30

  MAYIS

  "KAMUDA ETİK EĞİTİMİ" SEMİNERİ DÜZENLENDİ

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, AR-GE Şube Müdürlüğü tarafından halkımıza daha sağlıklı hizmet verebilmek adına İl Müdürlüğümüz personeline ‘Kamuda Etik Eğitimi’ semineri verildi.

 • 25

  MAYIS

  ALTINDAĞ'DA GELENEKSEL ÇOCUK ŞENLİKLERİ

  Gençlik Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Altındağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen geleneksel çocuk oyunları şenliği 23 Mayıs 2018 tarihinde Altındağ Örnek Stadında yapıldı.

 • 24

  MAYIS

  ÜCRETSİZ İL SPOR MERKEZLERİ KAYITLARI BAŞLADI

  2018 yılı Ücretsiz İl Spor Merkezleri ( Yaz Spor Okulları ) kayıtları başladı.

 • 19

  MAYIS

  19 MAYIS RESMİ TÖRENLERİ YAPILDI

  İl Müdürü Gürhan YILDIZ, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Ulus Atatürk Heykeline Çelenk sunumunu gerçekleştirdi.

 • 16

  MAYIS

  ETİMESGUT GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ

  Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinasyonunda bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Bahar Dönemi Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği İlçe Finali Ödül Töreni Emel Önal İlkokulu Spor Salonunda düzenlendi.

 • 15

  MAYIS

  GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri başladı. 15-19 Mayıs Tarihlerinde kutlanacak olan Gençlik Haftasının açılış töreni Ulus Meydanında yapıldı.

 • 10

  MAYIS

  Akyurt'ta Engelliler Haftası Kutlandı

  10 Mayıs 2018 ‘Engelliler Haftası’ etkinlikleri kapsamında Akyurt Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büğdüz Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkeziyle ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz ‘Engelliler Haftası’ İlçe Kaymakamımız ve protokolün katılımıyla gerçekleşti.

 • 10

  MAYIS

  KAMU FUTBOLDA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

  Ankara Ghsim olarak geleneksel düzenlediğimiz bu yıl da ilimizde bulunan 78 kamu kurumunun katılımıyla yaklaşık iki bin kamu personelinin spor yapma imkanı bulduğu ve 250 müsabakanın oynandığı mst iş makinaları kamu futbol turnuvası final maçında Hacettepe Üniversitesini 1-0 mağlup eden İl Milli Eğitim Müdürlüğünün şampiyonluğuyla sona erdi.

 • 9

  MAYIS

  ETİMESGUT'TA FUTBOL COŞKUSU

  2017-2018 Okul Sporları faaliyetleri kapsamında yer alan futbol müsabakaları; yeşil sahalarda coşkulu bir şekilde tamamlandı.

 • 4

  MAYIS

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROJESİ START ALDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa hayata geçirdiği sağlıklı ve hareketli bir yaşamın gereği olarak toplumda spor yapma kültürünün yerleştirilmesi, sporun geniş kitlelere yayılması, çocuk ve gençlere sporu sevdirerek onları sporla tanıştırmak, spor başlama yaşındaki yetenekli çocukları tespit edip yeteneklerine göre branşlara yönlendirmek amacıyla uygulanacak Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme projesinin Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak startı 07 Mayıs 2017 tarihinde veriliyor.