HABERARŞİVİ
 • 19

  MART

  AKYURT'TA VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlediği okullararası voleybol turnuvası sona erdi. Turnuva Küçük Kızlar, Yıldız Erkekler ve Kızlar, Genç Erkekler ve Genç Kızlar kategorilerinde yaklaşık 260 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

 • 13

  MART

  FİLİSTİNLİ GENÇLER BATIKENT GENÇLİK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

  İslam İşbirliği Teşkilatı'na bağlı İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu ve Filistin Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen "Kudüs- 2018 İslam Dünyası Gençlik Başkenti" programı nedeniyle Ankara’da bulunan Filistinli gençler, Ankara Batıkent Gençlik Merkezini ziyaret ettiler.

 • 7

  MART

  AKYURTTA AYIN KONUĞU M.BAKİ ÖZTÜRK OLDU.

  Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Her Ayın Bir Konuğu’ projesi kapsamında, projenin bu ayki konuğu, Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı M.Baki ÖZTÜRK oldu.

 • 20

  ŞUBAT

  PURSAKLAR KAMU PERSONELLERİNE İLK YARDIM KURSU DÜZENLENDİ.

  Pursaklar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Beden Eğitimi Öğretmenleri, Antrenörler ve Kaymakamlık personeline yönelik ilkyardım eğitimi kursu düzenledi.

 • 4

  ŞUBAT

  SPOR TOTO KAMU FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

  2019 Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası açılış töreni Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımları ile gerçekleşti.

 • 16

  OCAK

  YETENEKLER KEŞFEDİLİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı İş Birliği Protokolü kapsamında hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Tarama ve Spora Yönlendirme Projesi 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 1.Genel Tarama dönemi sona erdi.

 • 6

  OCAK

  UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ RUHUNUZ ŞAD OLSUN

  104 yıl önce düzenlenen Sarıkamış Harekatı sırasında Allah'u Ekber Dağlarında donarak şehit düşen 90 bin Mehmetçik'i anmak için Ankara‘da 7'den 70'e her yaştan yaklaşık 1500 kişi `Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü’nde buluştu.

 • 27

  ARALIK

  83. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU TAMAMLANDI

  Bu yıl 83.sü düzenlenen 27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu'nu kadınlarda Elif Karabulut Dağdelen erkeklerde ise Ramazan Baştuğ kazandı.

 • 26

  ARALIK

  UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNE KATILMAYA HAK KAZANANLAR LİSTESİ YAYIMLANDI

  Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmaya hak kazananların listesi yayımlandı.

 • 21

  ARALIK

  AKYURT İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ İSTİKLAL MARŞI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜZENLEDİ

  Akyurt İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren kursiyerler arasında İstiklal Marşı güzel okuma yarışması düzenledi.

 • 6

  ARALIK

  ALTINDAĞ İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

  Dünya Engelliler günü kapsamında Altındağ Örnek Stadında gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Ampute Milli Takım Futbolcuları ile Şöhretler Karması arasında gösteri maçı yapıldı.

 • 6

  ARALIK

  ALTINDAĞ YÜZME BİLMEYEN KALMASIN DİYOR

  Cumhurbaşkanlığı 2. Yüz Günlük İcraat Programında yer alan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesinin Altındağ ayağı, 05.12.2018 tarihinde Gültepe Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan ilk antrenman ile başladı.

 • 3

  ARALIK

  AKYURT'TA 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKŞETİ

  3 Aralık Engelliler Günü Büğdüz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürlüğünde kutlandı. Etkinlik kapsamında Büğdüz Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesine ağaç dikimi gerçekleştirildi.

 • 26

  KASIM

  YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

  Cumhurbaşkanlığı 2. Yüz Günlük İcraat Programı çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan İş Birliği Protokolü ile hayata geçirilen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi start aldı.

 • 13

  KASIM

  KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ GENEL BİLGİLER

  İl Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakımevi ile ilgili gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.