HABERARŞİVİ
 • 6

  ARALIK

  ALTINDAĞ YÜZME BİLMEYEN KALMASIN DİYOR

  Cumhurbaşkanlığı 2. Yüz Günlük İcraat Programında yer alan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesinin Altındağ ayağı, 05.12.2018 tarihinde Gültepe Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan ilk antrenman ile başladı.

 • 6

  ARALIK

  ALTINDAĞ İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

  Dünya Engelliler günü kapsamında Altındağ Örnek Stadında gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Ampute Milli Takım Futbolcuları ile Şöhretler Karması arasında gösteri maçı yapıldı.

 • 3

  ARALIK

  AKYURT'TA 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKŞETİ

  3 Aralık Engelliler Günü Büğdüz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürlüğünde kutlandı. Etkinlik kapsamında Büğdüz Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesine ağaç dikimi gerçekleştirildi.

 • 3

  ARALIK

  BELGENET Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerler devam ediyor.

  BELGENET Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerleri 01-03 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya ilinde düzenlendi.

 • 27

  KASIM

  E-Devlet Hizmetlerimizin Eğitimi Verildi

  E-lisans, E-vize, E-spor kart, Sporcu bilgi formu, Kulüp bilgi formu, Veli izin belgesi, İlişiksiz belgesi-Bonservis ve Sportif ceza işlemleri E-Devlet üzerinden hizmete sunulmuştur.

 • 26

  KASIM

  YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

  Cumhurbaşkanlığı 2. Yüz Günlük İcraat Programı çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan İş Birliği Protokolü ile hayata geçirilen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi start aldı.

 • 13

  KASIM

  KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ GENEL BİLGİLER

  İl Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakımevi ile ilgili gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

 • 12

  KASIM

  ATATÜRK'Ü ANMA KOŞUSU TAMAMLANDI

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünü 80. yıldönümü anma töreni ve anısına düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu” Ankara’da gerçekleştirildi.

 • 1

  KASIM

  GÖLBAŞI CUMHURİYET KUPASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  Gölbaşı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası düzenledi.

 • 1

  KASIM

  ETİMESGUT 29 EKİM CUMHURİYET KOŞUSU SONA ERDİ.

  Etimesgut Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü çocuk ve gençlerimizin değerlerimize sahip çıkmaları, bedenine zihnine hükmeden sağlıklı, vatanına ve milletine sadık bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla Cumhuriyet Bayramının 95.yıl kutlamaları kapsamında Atletizm–Kros müsabakaları düzenledi.

 • 26

  EKİM

  PURSAKLAR YETENEKLERİ KEŞFEDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme projesi çalışmaları Pursaklar Gençlik Merkezi spor salonunda devam ediyor.

 • 26

  EKİM

  BADMİNTON'DA BÜYÜK BAŞARI

  19 – 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Perushtitsa şehrinde yapılan 13 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonasında karışık çiftlerde Muhammed Ali ATASOY ve Ravza BODUR çifti Balkan Şampiyonu oldu.

 • 26

  EKİM

  GÖLBAŞI'NDA KARATE KUŞAK SINAVI SONA ERDİ

  Gölbaşı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde açılan , Karate branşındaki sporculara kuşak terfi sınavı yapıldı.

 • 19

  EKİM

  AKYURT'TA FUTBOL ŞENLİĞİ

  Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Amatör Spor Haftası kapsamında Akyurt Belediye Spor, MKE Ankaragücü, Osmanlıspor Fk, Çayyoluspor Fk, Yaşamkent İlkler Spor ve Kavaklıdere Spor Kulübü takımlarının katılımı ile futbol turnuvası düzenledi.

 • 18

  EKİM

  GÖLBAŞI AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLAMALARI GERÇEKLEŞTİ.

  Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Basketbol, Badminton, Dart, Masa Tenisi , Futbol , Karate ve Voleybol branşlarında turnuvalar düzenledi. Gölbaşı Kaymakamlığı koordinesinde , Gölbaşı Belediyesinin destekleriyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen faaliyetler 500 sporcu öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.