SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Sanayinin Çırakları Geleceğin Yıldızları” projesinin açılış programı Mehmet Akif Yurdunun konferans salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KROS YARIŞMALARI YAPILDI

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) işbirliği ile düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Kros Yarışmaları, Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yapıldı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI SPOR BİLGİ SİSTEMİ KULLANIM KILAVUZU VE YARIŞMA TALİMATLARI VE USULLERİ YAYIMLANDI

  ​2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları faaliyetlerine katılacak okulların dikkatine.....

  Haberi Oku

  YURT ÖĞRENCİLERİ ORYANTİRİNG YARIŞMASINDA BULUŞTU.

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “ Yurt Öğrencileri Oryantiring Yarışması” düzenlendi.

  Haberi Oku

  FARKINDALİK KOŞUSU TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Engelsiz bir dünya için biz de varız" sloganıyla ilk kez düzenlenen 29 Ekim Farkındalık Koşusu sona erdi.

  Haberi Oku

  "SPORUN EN"LERİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlediği "Sporun En"leri ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI VE ADALET BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ceza infaz kurumundaki 12-21 yaş arasındaki genç tutuklu, hükümlü ve yükümlülerin sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerden yararlandırarak toplum hayatında yerlerini almalarında katkı sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  AKYURT'TA AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

  Akyurt’ta Amatör Spor Haftası etkinlikleri yapılan açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  ANKARA’DA SPOR SEFERBERLİĞİ

  Ankara’da 7’den 77’ye tüm halkı spora yönlendirmek amacıyla çalışmalar başlatıldı.

  Haberi Oku

  ANKARA "SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönüllülük kulübü çerçevesinde Çevre Temizliği ve Bağımlılıkla Mücadele temalarıyla 81 İlde eş zamanlı gerçekleştirilen “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” etkinliği Sincan Lale Meydanında Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımları ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun her yıl ortaklaşa düzenlediği ve geleneksel hale gelen Amatör Spor Haftası etkinlikleri başladı

  Haberi Oku

  ÇINARLAR GENÇLERLE BULUŞTU

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Çankaya ve Sincan Gençlik Merkezi nesilleri bir araya getirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇLERLE “TÜRKÇENİN SIRLARI” ÜZERİNE SOHBET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türk Dil Bayramı vesilesiyle Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezlerinde “Kitap Okuma Halkaları” faaliyetlerine katılan gençleri makam odasında kabul etti.

  Haberi Oku

  ANKARA BERABER YÜRÜYELİM ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Beraber Yürüyelim' etkinliği Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  3' TEN 93' E BERABER YÜRÜYELİM

  2002 yılında ilan edilen ve o yıldan itibaren her yıl Avrupa’nın tüm ülkelerinde düzenli olarak kutlanan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ bu yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanacaktır.

  Haberi Oku

  GENÇLER DUATEPE’DE BULUŞTU

  Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ nun destekleriyle Pursaklar Gençlik Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen ‘’Gençler Duatepe’ de Buluşuyor’’ projesi, 13 Eylül 2019 tarihinde 11 Gençlik Merkezimize üye 500 gencin katılımı ile Polatlı Duatepe’de gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER