ANKARA BERABER YÜRÜYELİM ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Beraber Yürüyelim' etkinliği Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  3' TEN 93' E BERABER YÜRÜYELİM

  2002 yılında ilan edilen ve o yıldan itibaren her yıl Avrupa’nın tüm ülkelerinde düzenli olarak kutlanan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ bu yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanacaktır.

  Haberi Oku

  GENÇLER DUATEPE’DE BULUŞTU

  Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ nun destekleriyle Pursaklar Gençlik Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen ‘’Gençler Duatepe’ de Buluşuyor’’ projesi, 13 Eylül 2019 tarihinde 11 Gençlik Merkezimize üye 500 gencin katılımı ile Polatlı Duatepe’de gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ETİMESGUT'TA 6 OKUL SPOR KULÜBÜ KURULDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile hayata geçirilen Okul Spor Kulüpleri projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde Etimesgut ilçesinde 6 “Okul Spor Kulüpleri’’ kurulmuştur.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZDA KAYITLAR BAŞLADI

  2019-2020 eğitim öğretim yılında hizmet verecek olan yurtlarımızda kayıtlar başladı.

  Haberi Oku

  "CAMİDEN SAHAYA" FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ.

  Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Akyurt Belediye Başkanlığı ve Akyurt İlçe Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen Camiden Sahaya Futbol Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  2019-2020 SEZONU KULÜP KATILIM BAŞVURULARI BAŞLADI

  2019-2020 Sezonu Voleybol - Basketbol - Hentbol branşlarında katılım başvuruları başlamıştır. Başvuru belgeleri ekte sunulmuştur. Belgeler 02 Eylül 2019 mesai bitimine kadar İl Müdürlüğümüze yazılı olarak ( kulüp mühürlü ve imzalı ) teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku

  TRİATLON'DA BÜYÜK BAŞARI

  Triatlon Federasyonumuz 2019 yılı Türkiye Triatlon Şampiyonası 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde Eğirdir/Isparta’da gerçekleştirilen “Eğirdir Triatlonu” ile tamamlandı. İlimiz sporcuları altı 1’incilik, dört 2’ncilik, iki 3’üncülük madalyası ile Türkiye Şampiyonası kürsülerinde yer alarak büyük bir başarıya imza attılar.

  Haberi Oku

  EROL CAN YARAŞ AVRUPA 4. SÜ

  TSK Spor Gücü Triatlon Takımı sporcusu Erol Can YARAŞ Romanya'nın Târgu Mureş şehrinde 23 Haziran - 07 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen "2019 Târgu Mureş ETU Multispor Avrupa Şampiyonası"nda Duatlon ve Triatlon yarışmalarına katılarak iki yarışta da 4'üncülük elde etmiştir.

  Haberi Oku

  TRİATLON SPORCULARIMIZ BAŞARIYA DOYMUYOR

  Kide Mix U13 kategoride Tuğra YÜKSEL'in içinde bulunduğu takım Avrupa 2'nciligi elde ederek büyük başarılar kazanılmıştır.

  Haberi Oku

  AKYURT'TA "CAMİDEN SAHAYA" FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

  Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün ,Akyurt Belediye Başkanlığı ve İlçe Müftülüğü ile birlikte düzenlediği “Camiden Sahaya” futbol turnuvası başladı.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

  Ankara İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri 29 Haziran 2019 tarihinde Ziya Ozan Yüzme Havuzunda yapılan törenle açıldı.

  Haberi Oku

  YAZ SPOR OKULLARI ÇALIŞMA PROGRAMI YAYIMLANDI

  2019 Yılı İl Spor Merkezleri başvuruları devam ediyor.

  Haberi Oku

  CEREN DAMAR ŞENEL'İN İSMİ BATIKENT GENÇLİK MERKEZİNE VERİLDİ.

  2 Ocak 2019 tarihinde Ankara'da Çankaya Üniversitesinde elim bir cinayete kurban giden genç akademisyen Ceren Damar Şenel'in ismi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Batıkent Gençlik Merkezine verildi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI GERÇEKLEŞTİ

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ulus Atatürk Heykelinde çelenk sunumu ile kutlandı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI PROGRAMI YAYIMLANDI.

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı yayımlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER