HABERARŞİVİ
 • 22

  MART

  SPORLA HAYATA +1 FARKLA

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nde Down Sendromlu Özel Sporcular Futsal Milli Takımı ile maç oynadı.

 • 22

  MART

  İL MÜDÜRÜ YILDIZ'DAN HUZUREVİ ZİYARETİ

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ beraberindeki heyetle, Yaşlılar Haftası kutlamaları kapsamında Umut Çınarı Başkent Vizyon Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezini ziyaret ederek yaşlılar ile bir araya geldi.

 • 21

  MART

  "KOŞABİLİYORKEN KOŞ" PROJESİNDE YENİ DÖNEM

  Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Koşabiliyorken Koş projesi yeni dönem faaliyetleri start aldı.

 • 21

  MART

  ÜNİVERSİTELİ GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASINDA YARIŞTI

  10-11 Mart 2018 tarihlerinde Yeni Dünya Vakfı Ankara Şube ile Çankaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ve iki gün süren masa tenisi turnuvası sona erdi. Ödül töreni renkli görüntülere sahne oldu.

 • 20

  MART

  AKYURT'DA AYIN KONUĞU LATİF SELVİ

  Akyurt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Her Ayın Bir Konuğu’ projesi kapsamında, projenin bu ayki konuğu olan Eğitim-Bir Sen Genel Başkan Vekili Sayın Latif SELVİ oldu.

 • 20

  MART

  ETİMESGUT'DA ÇANAKKALE ZAFER KOŞU GERÇEKLEŞTİ

  Etimesgut İlçe Okul Sporları kapsamında, 18 Mart Şehitleri Anma günü ve Çanakkale Zaferi Kros müsabakaları düzenlendi.

 • 20

  MART

  TEBRİKLER DEFNE COŞKUNA

  Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 12-14 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan Yüzme havuzunda düzenlenen Turkcell uzun kulvar 13 yaş bayan milli takım seçme müsabakalarında sporcumuz Defne Coşkun 100 m kurbağalamada Türkiye 1.liğini elde etmiştir.

 • 19

  MART

  KUTSAL EMANETLER ANKARA'DA

  Balıkesir, Bursa, Bilecik, Eskişehir ve Polatlı üzerinden Ankara’ya ulaştırmak üzere Kutsal emanetler Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teslim edilmek üzere Ankaralı atletlere verildi.

 • 17

  MART

  İL MÜDÜRÜ GÜRHAN YILDIZ'IN ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLAMA MESAJI

  İl Müdürü Gürhan Yıldız, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 • 16

  MART

  ÇANAKKALE ZAFERİNİN YILDÖNÜMÜNDE ŞEHİTLERİMİZİ ANDIK

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen “BİR HİLAL UĞRUNA” adlı program Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu, İl Müdürü Gürhan Yıldız, Eğitim Kültür ve Araştırma Daire Başkanı Erkan Şamiloğlu , Şube Müdürleri , İl Müdürlüğü personeli ve Gençlik Merkezi üyelerinin katılımı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonunda gerçekleşti.

 • 7

  MART

  2018 KAMU FUTBOL 3. HAFTA PROGRAMI

  2018 KAMU FUTBOL BELGELERİ

 • 7

  MART

  GÜRHAN YILDIZ ŞAMPİYONLARI KABUL ETTİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız Satranç Türkiye Şampiyonasında kategorilerinde Türkiye Şampiyonu olan sporcularımız Zeynep Güleryüz, Süleyman Saltık Furkan Efe Dağ, antrenörleri Yaşar Bülent Oduncu ve Görme Engelliler İl Temsilcisi Engin Parlak’ı makamında kabul etti.

 • 7

  MART

  HAYALLERİNİ VATAN SEVGİSİ İLE SAHNEYE TAŞIDILAR

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Hayallerini Sahneye Taşı” adlı Gençler Arası Tiyatro Yarışması Ankara finali 6 Mart 2018 tarihinde Gençlik Parkı Necip Fazıl Kısakürek salonunda gerçekleştirildi.

 • 2

  MART

  GÖLBAŞI OKUL SPORLARI FUTSAL ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

  2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları sezonu Futsal İlçe Müsabakaları 12-28 Şubat tarihleri arasında yapıldı.

 • 2

  MART

  SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİŞ SINAVI TARİHLERİ BELLİ OLDU

  Sürekli İşçi Kadrosuna geçiş için müracaat eden ve Tespit Komisyonu çalışmaları sonucunda sınava girmeye hak kazanan personel için yapılacak olan kadroya geçiş sınavı tarihleri ve grupları ekli dosyada yayımlanmıştır.