HABERARŞİVİ
 • 19

  OCAK

  ŞAMPİYON OKYANUS ANADOLU LİSESİ

  Liseler Arası Türkiye Hentbol Şampiyonası Sona Erdi.

 • 18

  OCAK

  "SPOR İLE HAYATA GÜLÜMSE"DİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar projenin bu haftaki programında Çarşamba günü oynanan Osmanlıspor - Beşiktaş futbol maçını tribünden izleme fırsatı buldular.

 • 11

  OCAK

  AKYURT'TA AYIN KONUĞU BELEDİYE BAŞKANI GÜLTEKİN AYANTAŞ OLDU

  Akyurt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Her Ayın Bir Konuğu” projesi kapsamında düzenlenen programın bu ay ki konuğu Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ oldu.

 • 9

  OCAK

  İLK KONUK TAHA AKGÜL

  Gençlik ve Spor Bakanlığı yeni bir projeye daha imza atıyor. “Şampiyonların İzinde” adlı proje ile Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarında ya da takım sporlarında önemli başarılar elde etmiş sporcular, geleceğin yıldız adayları ile bir araya gelerek bilgi birikimlerini genç sporcularla paylaşacaklar.

 • 8

  OCAK

  UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ RUHUNUZ ŞAD OLSUN

  1914 yılında Sarıkamış Harekatı sırasında Allah'u Ekber Dağlarinda şehit düşen 90 bin Mehmetçik'i anmak için binlerce genç `Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüş`ünde buluştu.

 • 3

  OCAK

  TÜM KULÜPLERİN DİKKATİNE

  2018 YILI FERDİ SPORLAR KATILIM FORMU

 • 28

  ARALIK

  27 ARALIK BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSUNA REKOR KATILIM

  Bu yıl 82.si düzenlenen 27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu'nu kadınlarda Sebahat Akpınar, erkeklerde ise Kenyalı Sang Benard Cheruiyot kazandı.

 • 28

  ARALIK

  KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI TAMAMLANDI

  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Kayak İl Birinciliği ve Okullararası Kayak İl Birinciliği 24-26.12.2017 tarihleri arasında Kayseri Erciyes Tesislerinde gerçekleşti.

 • 20

  ARALIK

  ETİMESGUT GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ SONA ERDİ

  Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinasyonunda bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği İlçe Finali Ödül Töreni Şehit Rıfat Çelik İlkokulu Spor Salonunda düzenlendi.

 • 13

  ARALIK

  BALKAN ŞAMPİYONU OLARAK DÖNDÜLER

  8-10 Aralık tarihleri Karadağ’da düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Balkan Karate Şampiyonası’nda Türkiye Karate Milli Takımı, kazandığı 10 altın, iki gümüş ve sekiz bronz madalya ile Balkan Şampiyonu oldu

 • 6

  ARALIK

  AKYURT SPOR KOMPLEKSİ YEŞİLLENDİ.

  Akyurt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akyurt Spor Kompleksi çevresine fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi. Akyurt Spor Salonunda faaliyet gösteren çeşitli branşlardaki sporcuların,antrenörlerin ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte toplam 710 fidan dikildi.

 • 1

  ARALIK

  GENÇLER MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMINDA BULUŞTU

  Yeryüzüne teşrifleriyle insanlığın istikbalini aydınlatan, hicretiyle medeniyet kuran Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed'in (SAV) dünyaya gelişinin 1446. sene-i devriyesi münasebetiyle, gençlerimizle Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesinde Mevlid-i Nebi Programında bir araya geldik.

 • 28

  KASIM

  BADMİNTON'DA ANKARA RÜZGARI

  11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası, 25 – 27 Aralık 2017 tarihleri arasında Ankara Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde gerçekleşti. Üç gün süren şampiyona 50 ilden 700 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

 • 20

  KASIM

  MERVE TUNCEL MADALYAYLA DÖNDÜ

  11-12 Kasım 2017 tarihlerinde Makedonya'nın Üsküp kentinde gerçekleşen 13. Nemo Yüzme müsabakalarında İlimiz sporcusu Merve TUNCEL büyük bir başarıya imza attı.

 • 17

  KASIM

  ETİMESGUT’TA İLKOKULLARARASI FUTBOL ŞENLİĞİ SONA ERDİ

  2017- 2018 Okul sporları kapsamında Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda İlkokullar arası Futbol Şenliği düzenlendi.