Yenimahalle Okul Sporları Madalya Töreni Gerçekleşti

Yenimahalle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen 2017-2018 sezonu Okul sporlarına bu yıl toplamda 11 bine yakın sporcu öğrenci katıldı.

11 HAZİRAN 2018 / RIDVAN ASLANER
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Yenimahalle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen  2017-2018 sezonu Okul sporlarına bu yıl toplamda 11bine yakın sporcu öğrenci katıldı.

Sezonun son faaliyeti olan İlçe Okul sporları Futsal branşı kupa ve madalyaları 06.06.2018 günü Ostim Şehit Alper Zor Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan final müsabakalarının ardından yapılan törenle sahiplerini buldu.

Gençler, Yıldızlar ve Küçükler kategorilerinde yapılan müsabakalara en çok katılımın sağlandığı branşlardan birisi olan Futsal ödül törenine Yenimahalle Kaymakamı Selda DURAL,  İlçe Emniyet Müdürü Zafer KALKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ, Yenimahalle İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Güven KURT ve şube müdürleri,  okul müdürleri, idareci veli ve sporcular katıldı.

Ödül töreninin ardın toplu fotoğraf çekiminin yapıldığı tören; sporun kazandırdığı dostluk, kardeşlik ve başarı mutluluğunu içeren güzel görüntülerle sona erdi.