CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA SPORDA BULUŞUYORUZ

  Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında; kurumlararası iş birliğini artırmak, insanların bedenen ve ruhen sağlıklı olmalarını sağlamak ve spor yapma alışkanlığını kazandırmak amacı ile "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları" basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında yapılacaktır.

  Haberi Oku

  2023- 2024 OKUL SPORLARI SEZONU YARIŞMA TALİMATLARI VE USULLERİ YAYINLANDI

  2023-2024 Eğitim Öğretim yılı okul sporları sezonu yarışma talimatları ve usulleri yayınlandı. Gerekli bilgilere ekli dosyadan ulaşabilirsiniz.

  Haberi Oku

  BAŞKENT GRANFONDO AMATÖR YOL BİSİKLETİ YARIŞI HEYECANI

  10 Eylül 2023 tarihinde Ankara'da gerçekleşecek olan "Başkent Granfondo Amatör Yol Bisikleti Yarışı" planlama ve bilgilendirme toplantısı Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE... BAŞVURULAR BAŞLADI

  2023-2024 Sezonu Voleybol - Basketbol - Hentbol branşlarında katılım başvuruları başlamıştır. Başvuru belgeleri ekte sunulmuştur.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON ANKARA ADLİYESİ

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2012 yılından bu yana organize edilen Ankara Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kamu Futbol Turnuvasının 2023 yılı finali dün 30 Temmuz akşamı yapılan final müsabakası ile sona erdi.

  Haberi Oku

  İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE ÇEVRE ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yürütücülüğünde Ankara Valiliği ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ortaklığında, düzenlenen ‘Gençlik Perspektifinden İklim Değişikliği ve Çevre Çalıştayı’ Ankara Vali Yardımcımız Dr. Ayhan Özkan, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emrah Akbaş ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Esat İpek’in katılımı ile Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 İl’ de düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları açılış programı Altındağ Örnek Stadında gerçekleşti.

  Haberi Oku

  VOLEYBOLDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  2022-2023 Sezonu Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.

  Haberi Oku

  SÜPER LİG ALTYAPILAR ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

  2022-2023 Voleybol Sezonu Altyapılar Süper Lig Ödül Töreni Türkiye Voleybol Federasyonu Başkent Spor Salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPORA TAM DESTEK

  Amatör Spor Kulüplerine ayni ve nakdi yardım töreni Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

  Eğitim Görevlisi Başvuru süresi 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 2023 Mali Yılı Bütçesinden spor kulüplerine yardım amacıyla ayrılan ödenekten; spor tesisi yapımı, bakım ve onarımları, spor malzeme ihtiyaçları ve amatör spor faaliyet giderlerinin karşılanması şartı ile nakdi yardım yapılacaktır.

  Haberi Oku

  OKULLARIMIZIN DİKKATİNE

  Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle ara verilmis olan, 2022-2023 Egitim Öğretim yılı okul spor faaliyetleri mahalli ve ulasal düzeyde 1 Mart 2023 tarihi itibariyle başlatılacaktır.

  Haberi Oku

  MİNİ VOLEYBOL LİGİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  2022-2023 Voleybol Sezonu Mini Voleybol Ligi başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  87. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU TAMAMLANDI

  Bu yıl 87.si düzenlenen 27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu'nu kadınlarda Sümeyye EROL, erkeklerde ise Hüseyin CAN kazandı.

  Haberi Oku

  AHMET ZAHİT SAÇI TÜRKİYE BİRİNCİSİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Sahne Sırası Sende" Kültür Sanat Yarışmaları Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması Türkiye finali Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre TOPOĞLU, protokol ve gençlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER