20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  "TÜRKİYE, SPOR ÜLKESİ OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eskrim branşında gelişimi, heyecanı yarınlara olan umudu gördüğünü belirterek, "Olimpiyat sporcularımızın pek çoğuyla az önce beraberdik. Türkiye'nin dört bir yanını temsil eden bu branşın gelişimi açısından ümitvar bir tabloyla karşı karşıyayız" dedi.

  Haberi Oku

  " ÖYKÜ YARIŞMASINA" KATILAN GENÇLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

  İl Müdürümüz Mustafa Çelik, "1. Gençler Arası Öykü Yarışması’nda ilimizi başarıyla temsil eden gençlik merkezi üyesi gençleri makamında ağırlayarak ödüllerini takdim etti.

  Haberi Oku

  VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

  Şerife Bacı Yurdunda görev yapan Teknisyen Yardımcısı Bedir Eren ve Turkuaz Spor Kompleksinde görev yapan Güvenlik Görevlisi Tarık Gürbüz vefat etmiştir.

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ÇELİK, KAHRAMANKAZAN VE YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat OĞUZ ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’ı makamlarında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ VE ATLETİZM YARIŞMALARI TAMAMLANDI

  10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Atletizm Yarışları Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yapıldı.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BİZ 1 TAKIMIZ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından geliştirilen ve Burdur Mehmet Akif ERSOY Üniversitesi ortaklığında yürütülen; ‘’Biz 1 Takımız’’ projesi Ankara Ceren Damar Şenel Gençlik Merkezi’nde uygulanmaya başladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

  İl Müdürü Mustafa Çelik, Teknofest 2020, Türkiye Münazara Ligi, Ses ve Şiir yarışmalarında ilimizi başarıyla temsil eden ve dereceye giren Ankara Gençlik Merkezleri üyelerimizi makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  POLATLI SENTETİK YÜZEYLİ FUTBOL SAHASI YENİLENİYOR

  Polatlı Sentetik Zeminli Futbol Sahası zemininden, soyunma odalarına, tribünden, aydınlatma ve çevre düzenlemesine kadar tüm yönüyle yenileniyor

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 2013’ten bu yana amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesini sağlamak amacıyla Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunu ile ortaklaşa düzenlediği “Amatör Spor Haftası" Ulus Atatürk Anıtında düzenlenen törenle başladı.

  Haberi Oku

  MİLLET EVİ GENÇLERİN EVİ OLACAK

  Ankara’nın en çok genç nüfuslarına sahip olan ilçelerimizden Sincan gençlik ve spor faaliyetlerini gerçekleştireceği yeni bir tesise kavuşuyor

  Haberi Oku

  KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARINDA FİNALDEYİZ..

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen "Sahne Sırası Sende" ses ve şiir yarışması İç Anadolu Bölge Finalleri sonuçlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER