SPOR TOTO KAMU FUTBOL TURNUVASI HEYECANI BAŞLIYOR

  Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası statüsü yayımlandı.

  Haberi Oku

  YÜREKLERİ ISITACAĞIZ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından “Kardeşin Isınır, Dünya Isınır” sloganı ile İdlib’deki çocuklara destek amacı ile başlatılan atkı – bere örme kampanyası 18 Ocak 2020 tarihinden itibaren ülke genelindeki tüm gençlik merkezlerimizde uygulanmaya başladı

  Haberi Oku

  5. TEMATİK KIŞ KAMPI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5. Tematik Kış Kampı başladı.

  Haberi Oku

  GENÇ ZİHİNLER PROJELERİNİ SERGİLEDİ

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın ortak çalışması ‘Geleceğin Teknoloji Yıldızları’ programı kapsamında yapılan Deneyap Teknoloji Atölyeleri Robotik Kodlama Proje Şenliği, Yaşar Doğu Spor Salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  HASAN DOĞAN STADI YENİLENDİ

  Yenimahalle’de yenileme çalışmaları tamamlanan Hasan Doğan Stadı hizmete açıldı.

  Haberi Oku

  84. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU TAMAMLANDI

  Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100. yılı sebebiyle 84. kez düzenlenen Büyük Atatürk Koşusu'nun startını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi.

  Haberi Oku

  MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY'U ANDIK

  20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası etkinlikleri kapsamında Ankara Gençlik Merkezleri Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  KEÇİÖREN SOSYAL MEDYA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Keçiören " etkinliği Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  OKULLARARASI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU

  Okullararası Kayak İl Birinciliği duyurusu....

  Haberi Oku

  SANAYİNİN ÇIRAKLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Sanayinin Çırakları Geleceğin Yıldızları” projesi futbol turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GENÇLER ENGEL TANIMADI

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda işaret dili kursu alan kalan gençler, sporcular ve antrenörler Sincan Yılmaz Balaban İşitme Engelliler Okulunu ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  MAMAK'TA "SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA" DEDİK

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” projesi kapsamında vatandaşları meydanlara çekmeye devam ediyor. Ankara'da vatandaşların yoğun olduğu meydanlarda düzenlenen etkinliklerin bu ayki meydanı Mamak’ta bulunan Nata Vega AVM önü oldu.

  Haberi Oku

  SAĞLIK İÇİN BİRLİKTE YÜRÜDÜK

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor bilinci ve kültürünün oluşturulması, düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi ve spor farkındalığı için "Sağlık İçin Birlikte Yürüyelim" sloganı ile "Farkındalık Yürüyüşü" düzenledi.

  Haberi Oku

  SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Sanayinin Çırakları Geleceğin Yıldızları” projesinin açılış programı Mehmet Akif Yurdunun konferans salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KROS YARIŞMALARI YAPILDI

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) işbirliği ile düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Kros Yarışmaları, Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER