OKULLARIMIZIN DİKKATİNE

  Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle ara verilmis olan, 2022-2023 Egitim Öğretim yılı okul spor faaliyetleri mahalli ve ulasal düzeyde 1 Mart 2023 tarihi itibariyle başlatılacaktır.

  Haberi Oku

  EĞİTİM BAŞVURULARI SÜRESİ UZATILDI

  Gençlik ve Spor İlçe Müdürlükleri ve GSB Yurtları eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 17 Şubat 2023 tarihine kadar uzatıldı.

  Haberi Oku

  MİNİ VOLEYBOL LİGİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  2022-2023 Voleybol Sezonu Mini Voleybol Ligi başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  87. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU TAMAMLANDI

  Bu yıl 87.si düzenlenen 27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu'nu kadınlarda Sümeyye EROL, erkeklerde ise Hüseyin CAN kazandı.

  Haberi Oku

  AHMET ZAHİT SAÇI TÜRKİYE BİRİNCİSİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Sahne Sırası Sende" Kültür Sanat Yarışmaları Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması Türkiye finali Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre TOPOĞLU, protokol ve gençlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ VE ATLETİZM YARIŞLARI TAMAMLANDI

  10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Atletizm Yarışları Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  2022-2023 OKUL SPORLARI SEZONU BAŞLADI

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları sezonu 24 Ekim 2022 tarihinde başladı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI SEZONU KURA ÇEKİMİ TAMAMLANDI

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Sezonu Takım Sporları kura çekimi tamamlandı.

  Haberi Oku

  OKULLARIMIZIN DİKKATİNE

  2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR Faaliyetleri Lisans İşleminde uygulanacak SAĞLIK İZİN BELGESİ Bildirim tablosu yayımlandı.

  Haberi Oku

  SPORUN EN'LERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlediği "Sporun En"leri ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  2022 - 2023 OKUL SPORLARI SEZONU YARIŞMA TALİMATLARI VE USULLERİ YAYINLANDI

  2022-2023 Eğitim Öğretim yılı okul sporları sezonu yarışma talimatları ve usulleri yayınlandı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 2013 yılından bu yana amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesini sağlamak amacıyla Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunu ile ortaklaşa düzenlediği “Amatör Spor Haftası" Ulus Atatürk Anıtında düzenlenen törenle başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  GSB Yurtları ve Gençlik Merkezleri eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 29 Eylül - 5 Ekim 2022 tarihleri arasında alınacaktır.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL KATILIM BAŞVURULARI BAŞLADI.

  2022-2023 Sezonu Voleybol branşlarında katılım başvuruları başlamıştır. Başvuru belgeleri aşağıda sunulmuştur. Belgeler 5 Eylül 2022 mesai bitimine kadar İl Müdürlüğümüze yazılı olarak ( kulüp mühürlü ve imzalı ve banka dekontları ile ) teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku

  BASKETBOL KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE

  2022-2023 Sezonu Basketbol branşlarında katılım başvuruları başlamıştır. Başvuru belgeleri aşağıda sunulmuştur. Belgeler 02 Eylül 2022 mesai bitimine kadar İl Müdürlüğümüze yazılı olarak ( kulüp mühürlü ve imzalı ve banka dekontları ile ) teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku

  ÜCRETSİZ GSB Spor Okulları Kayıtları Başladı

  Çocuklarımızın ve gençlerimizin yaz aylarında boş vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla ücretsiz GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI kayıtlarımız devam ediyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER