İL MÜDÜRÜ ÇELİK'TEN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik Ramazan Bayramı kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

  15-21 Mayıs 2020 tarihleri arasında kutlanan “Gençlik Haftası” açılış töreni İl Müdürü Mustafa Çelik'in Ulus Atatürk Anıtına çelenk sunumu, ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

  Haberi Oku

  ONLİNE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Evde Kal Hareketsiz Kalma” sloganı ile düzenlenen Online Taekwondo Poomse, Karate Kata, Satranç ve E-Spor ( Final 20 Mayıs 2020 ) turnuvaları sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası düzenlenen törenle başladı.

  Haberi Oku

  SPOR KAMUOYUNUN DİKKATİNE

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce ilimizde yürütülmekte olan faaliyetlere iştirak eden idareci, çalıştırıcı, sporcu ve diğer görevlilerin olası virüs tehdidinden (COVID-19) etkilenmemesi adına Gençlik ve Spor Bakanlığımızca alınan tedbirler aşağıda belirtilmiştir.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLARI AĞIRLADIK

  Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen 47. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası’nda takım halinde Avrupa Şampiyonu olan Karate Milli Takımımız İl Müdürlüğümüzde ağırladık.

  Haberi Oku

  İLLERARASI BOKS TURNUVASI SONA ERDİ

  Boks İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Ankara Teşvik Kupası İller arası Boks Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  YURTLARARASI MASA TENSİ TURNUVASI FİNALİNDE MADALYALAR SAHİBİNİ BULDU

  Gençlerin spora olan ilgisinin artırılması, spor sayesinde gençlerin ruh ve beden sağlığının geliştirilmesi, gençler arasındaki iletişimin arttırılarak kardeşlik, dostluk ve hoşgörü anlayışının yaygınlaşması amacıyla düzenlenen masa tenisi turnuvasına, Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 12 kız yurdundan 46 öğrenci, 8 erkek yurdundan 28 öğrenci olmak üzere 74 öğrenci katıldı.

  Haberi Oku

  BAŞLAMA VURUŞU GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZDAN GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kamu Futbol Turnuvası’nın başlama vuruşunu yaptı. Bakan Kasapoğlu, “Bu kurumların her biri bu ülke için, bu millet için var olan kurumlar. Bu kurumların başarısını, bu tür müsabakalardaki dostluğun, enerjinin çok pozitif yönlere çevireceğine inanıyorum” dedi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ BOWLİNG TURNUVASINDA BULUŞTU

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen birimler arası bowling turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  ANKARA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ GÖREVİNE MUSTAFA ÇELİK ATANDI

  Yaklaşık 6,5 yıldır Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Mustafa Çelik, Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı.

  Haberi Oku

  İDLİP' TEKİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İdlip’teki ihtiyaç sahiplerine destek amacı ile başlatılan “İdlip İçin Örüyoruz Projesi” tamamlandı.

  Haberi Oku

  ATLI OKÇULUKTA BİR İLK

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü geleneksel spor dalları arasında yer alan Atlı Okçuluk için önemli bir ilke imza atan müsabakaya ev sahipliği yaptı.

  Haberi Oku

  YÜREKLERİ ISITACAĞIZ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından “Kardeşin Isınır, Dünya Isınır” sloganı ile İdlib’deki çocuklara destek amacı ile başlatılan atkı – bere örme kampanyası 18 Ocak 2020 tarihinden itibaren ülke genelindeki tüm gençlik merkezlerimizde uygulanmaya başladı

  Haberi Oku

  5. TEMATİK KIŞ KAMPI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5. Tematik Kış Kampı başladı.

  Haberi Oku

  GENÇ ZİHİNLER PROJELERİNİ SERGİLEDİ

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın ortak çalışması ‘Geleceğin Teknoloji Yıldızları’ programı kapsamında yapılan Deneyap Teknoloji Atölyeleri Robotik Kodlama Proje Şenliği, Yaşar Doğu Spor Salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER