ETİMESGUT GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ YAPILDI

Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz Koordinasyonunda Gerçekleştirilen 2015-2016 Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği İlçe Finali Ödül Töreni Şehit Rıfat Çelik İlkokulu Spor Salonunda düzenlenmişti

5 HAZİRAN 2016 / Gökhan Çakar
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz Koordinasyonunda Gerçekleştirilen 2015-2016 Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği İlçe Finali Ödül Töreni Şehit Rıfat Çelik İlkokulu Spor Salonunda düzenlenmiştir. Şehit Rıfat Çelik İlköğretim Okulu Halk Dansları Topluluğu ödül töreni öncesi gösterileri ile törenimize renk katmışlardır. Ödül Törenimiz okullarımızın ve velilerin katılımıyla büyük bir coşku içerisinde kutlanmıştır. Okullarımızın ödüllerini İlçe Spor Müdürü Hamza GÜNEŞ ve Protokol üyeleri vermişlerdir.

Etimesgut İlçesi Geleneksel Çocuk Oyunları kapsamında Yağ Satarım Bal Satarım ve Mendil Kapmaca kategorilerinde İlçe Finali 09.05.2016-30.05.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.

Yağ Satarım Bal Satarım Finallerine 19 okul 228 öğrenci, Mendil Kapmaca Finallerine ise 18 okul 252 öğrenci ile toplamda 480 öğrenci katılım sağlamıştır.

YAĞ SATARIM BAL SATARIM İLÇE FİNALİNDE DERECEYE GİREN OKULLARIMIZ.

1.ERYAMAN TÜRKKENT İLKOKULU

2. EMEL ÖNAL İLKOKULU

3. TÜRKKONUT İLKOKULU

4.ATATÜRK İLKOKULU

MENDİL KAPMACA İLÇE FİNALİNDE DERECEYE GİREN OKULLARIMIZ.

1.TOPLU KONUT İLKOKULU

2.ŞEHİT MURAT BEK İLKOKULU

3.ERYAMAN TÜRKKENT İLKOKULU

4.ERYAMAN ŞEHİT RIFAT ÇELİK İLKOKULU