AKYURT'TA FUTBOL ŞENLİĞİ

Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Amatör Spor Haftası kapsamında Akyurt Belediye Spor, MKE Ankaragücü, Osmanlıspor Fk, Çayyoluspor Fk, Yaşamkent İlkler Spor ve Kavaklıdere Spor Kulübü takımlarının katılımı ile futbol turnuvası düzenledi.

19 EKİM 2018 / GÖKHAN ÇAKAR

        Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Amatör Spor Haftası kapsamında Akyurt Belediye Spor, MKE Ankaragücü,  Osmanlıspor Fk,  Çayyoluspor Fk, Yaşamkent İlkler Spor ve Kavaklıdere Spor Kulübü  takımlarının katılımı ile futbol turnuvası düzenledi. Müsabakalar sonunda  Osmanlıspor Fk şampiyonluğa ulaşırken ikinciliği MKE Ankaragücü, üçüncülüğü Akyurt Belediye Spor ve dördüncülüğüde Yaşamkent İlkler Spor elde etti.
       Turnuva sonrasında yapılan ödül törenine Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Spor Müdürü Kemal YURTOĞLU, Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN ve Akyurt halkı katılmıştır. Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ yaptığı açıklamada amatör spor faaliyetlerine desteklerinin süreceğini belirtti. Akyurt Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal YURTOĞLU turnuvaya katılan tüm takımlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.