AKYURT SPOR KOMPLEKSİ YEŞİLLENDİ.

Akyurt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akyurt Spor Kompleksi çevresine fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi. Akyurt Spor Salonunda faaliyet gösteren çeşitli branşlardaki sporcuların,antrenörlerin ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte toplam 710 fidan dikildi.

6 ARALIK 2017 / GÖKHAN ÇAKAR
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Akyurt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile  Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akyurt Spor Kompleksi çevresine fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.  Akyurt Spor Salonunda faaliyet gösteren çeşitli branşlardaki sporcuların,antrenörlerin ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte toplam 710 fidan dikildi. 

Akyurt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kemal Yurtoğlu yaptığı açıklamada "  Spor kompleksimizi daha güzel daha kullanışlı hale getirmek için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekledik.  Etkinliğimizde desteklerini esirgemeyen öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan'a , öğrencilerimize , sporcu ve antrenörlerimize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.