"BİR TARAFTAR BİR KİTAP BİR KİTAP BİR DEĞER" PROJEMİZE BÜYÜK DESTEK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Dünya Kitap Günü etkinlikleri kapsamında başlattığı ''Bir Taraftar Bir Kitap, Bir Kitap Bir Değer'' projesi Cumartesi günü oynanan Gençlerbirliği - Osmanlıspor ve Pazar günü oynanan MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep karşılaşmalarına gelen taraftarların desteği ile amacına ulaştı.

24 NİSAN 2018 / GÖKHAN ÇAKAR
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Dünya Kitap Günü etkinlikleri kapsamında başlattığı ''Bir Taraftar Bir Kitap, Bir Kitap Bir Değer''  projesi Cumartesi günü oynanan Gençlerbirliği - Osmanlıspor ve Pazar günü oynanan MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep karşılaşmalarına gelen taraftarların desteği ile amacına ulaştı.

İhtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak amacı ile başlatılan kampanyaya spor kulüpleri ve yöneticilerinin yanı sıra spor medyasının ve taraftarların ilgisi büyüktü.

İl Müdürü Gürhan Yıldız TRT SPOR’a yaptığı açıklamada “Kitap okumanın karşılıklı anlayış ve hoşgörüyü geliştiren niteliği ile hem sahalarda barışa hizmet etmek hem de geniş kitlelere ulaşarak, kitap okuma alışkanlığının önemini vurgulamak, okumayı özendirmek aynı zamanda spor camiasının bu konudaki duyarlılığını görünür olmasını sağlamaktır. dedi.