EN'LERİN ÖDÜL GECESİ BÜYÜLEDİ

09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sporun En’leri Ödül Gecesi Yaşar Doğu Spor Salonunda düzenlendi.

12 EKİM 2017 / GÖKHAN ÇAKAR

09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında  Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sporun En’leri  Ödül Gecesi Yaşar Doğu Spor Salonunda düzenlendi.

Sporun En’leri Ödül Gecesi Spor Genel Müdürü  Mehmet Baykan , Genel Müdür Yardımcıları Dursun Türk , Murat Kocakaya, Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi , Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk,  İl Müdürü Gürhan Yıldız , Şube Müdürleri , Sporcu aileleri ve İl Müdürlüğü personelinin katılımı ile gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı marşının ardından açılış konuşması için kürsüye gelen İl Müdürü Gürhan YILDIZ konuşmasında “ Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ile ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası , bu yıl bildiğiniz gibi tüm yurdumuzda  09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanıyor. Bu anlamlı haftamızı gençlere ve daima genç kalmak isteyenlere adıyorum. Bu hafta vesilesi ile İl Müdürlüğü olarak amatör spora destek olmak amacıyla 2017 yılı içerisinde uluslararası müsabakalarda derece yapmış sporcularımızı ve antrenörlerimizi ödüllendirmek istedik. Bizim için çok anlamlı bu gecemize katılımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İl Müdürü Yıldız’ın konuşmasının ardından İlimiz Artistik Cimnastik ve Taekwondo Sporcuları gösterilerini sundular.  Gösterilerin ardından Sporun En’leri gecesi ödül törenine geçildi. Törende ödüle layık görülen sporcular antrenörler ve gazeteciler ödüllerini  Spor Genel Müdürü  Mehmet Baykan , Genel Müdür Yardımcıları Dursun Türk , Murat Kocakaya, Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi , Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk ve  İl Müdürü Gürhan Yıldız’ın elinden aldılar.  

Gecede Ödül Alan Sporcu , Antrenör ve Gazeteciler Tıklayın